Lasīšanai: 1 minūte

Par patvaļīgo būvniecību jāvēršas būvvaldē

J
jautā:
03. decembrī, 2014
Marta

Labdien, vēlos pārrakstīt zemi, bet uz zemes ir būvvaldē nereģistrētas pagaidu būves (šķūnītis, nojume), pagrabs un dīķis. (Tie tur atrodas jau vairāk par 12 gadiem.) Kā man šos objektus legalizēt, ja ir pagājis tik ilgs laiks, lai bez problēmām un ar "tīriem" papīriem zemi varētu pārrakstīt?

A
atbild:
05. decembrī, 2014
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Lai tiktu pie „tīriem papīriem”, neko citu nevar darīt kā doties uz būvvaldi un veikt nepieciešamās formalitātes. Par tām sīkāk varat izlasīt LV portāla e-konsultācijā„Par patvaļīgu būvniecību”, kā arī Rīgas pilsētas būvvaldes mājaslapā.

Lai viss tomēr būtu vienkāršāk, varbūt der padomāt par pagaidu būvju nojaukšanu.