Lasīšanai: 1 minūte

MK noteikumi noteic iesnieguma vispārīgās noformēšanas prasības

J
jautā:
09. jūnijā, 2014
Estere Bī

Sveiki. Vai tagad ir ar MK noteikumiem apstiprināta iesnieguma forma? Ja ir, tad kuri MK noteikumi to nosaka, kur var apskatīties paraugu?

A
atbild:
14. augustā, 2014

Iesnieguma forma nav strikti noteikta. Nav konkrēti definēts iesnieguma paraugs, to katrs izvēlas individuāli. Taču MK noteikumi „Dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas kārtība” paredz vispārpieņemtos principus dokumentu, t.sk. iesnieguma, rakstīšanā.

Sīkāk par to, kas jāievēro lietišķā sarakstē, izklāstīts portāla skaidrojumā Privātpersonu lietišķā sarakste. Kas jāzina, lai nepieļautu kļūdas (I)
Privātpersonu lietišķā sarakste. Kas jāzina, lai nepieļautu kļūdas (II)