Lasīšanai: 1 minūte

Ar maiņas līgumu var apmainīties priekšmetiem

J
jautā:
03. februārī, 2014
Nenosaukts

Labdien. Sakiet lūdzu, vai ir maiņas līgums, lai mainītu dzīvokli?

A
atbild:
04. februārī, 2014
Laura Platace
LV portāls

Civillikumā ir atrunāts tāds līgumu veids kā maiņas līgums. Civillikuma 2091.pantā ir paredzēts, ka „maiņas līgums ir divu personu abpusējs solījums dot vienu priekšmetu pret otru, izņemot naudu”.

Tas nozīmē, ka personām ir iespējams mainīties ar dzīvokļiem.