Lasīšanai: 1 minūte

Par līguma slēgšanu

J
jautā:
03. februārī, 2014
Marina Volkova

Kāds civiltiesisks līgums ir slēdzams ar MUN maksātāja 1 dibinātāja SIA valdes locekli, ja dibinātājs un valdes loceklis ir viena persona?

A
atbild:
17. februārī, 2014
Laura Platace
LV portāls

Kāds civiltiesisks līgums divām pusēm ir jāslēdz, ir atkarīgs no konkrētas situācijas un nepieciešamības civiltiesiskās attiecības nodibināt. Tās var dibināt kā fiziskas personas savā starpā, tā juridiskas personas savā starpā vai savstarpēji fiziskas un juridiskas personas. Tādēļ konkrētāk uz Jūsu uzdoto jautājumu nav iespējams atbildēt.