Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Vieta daudzdzīvokļu mājas autostāvvietā

J
jautā:
01. septembrī, 2024
Tamara

Labdien! Man pieder dzīvoklis daudzdzīvokļu mājā, bet autostāvvietu zeme pieder pašvaldībai. Kaimiņš izmanto divas stāvvietas. Apstākļu maiņas dēļ man ir nepieciešamība izmantot autostāvvietu. Kā dzīvokļu biedrības valde var atrisināt šo jautājumu? Paldies.

A
atbild:
02. septembrī, 2024
Inese Helmane
LV portāls

Pieļauju, ka dzīvokļu īpašnieku biedrība ar pašvaldību ir noslēgusi nomas līgumu par zemes izmantošanu autostāvvietai un ir noteikta zemes lietošanas kārtība.

Ja dzīvokļu īpašnieku biedrība kā mājas pārvaldnieks apsaimnieko ēku un ir noteikta nomātās zemes lietošanas kārtība, tad ar lūgumu par vietu autostāvvietai jums būtu jāvēršas pie ēkas pārvaldnieka – dzīvokļu īpašnieku biedrības.