Lasīšanai: 1 minūte

Lai ar kvadraciklu piedalītos ceļu satiksmē, tam obligāti ir jābūt reģistrētam

J
jautā:
24. jūlijā, 2024
Annija

Labvakar! Man ir jautājums par kvadracikla atrašanos pie dzīvojamās mājas. Ja kvadraciklam nav reģistrācijas numura un to neprot pareizi novietot, vai policija par to var sodīt?  Vai īpašniekam kvadracikls nebūtu jānovieto šķūnī vai garāžā?

A
atbild:
02. augustā, 2024

Lai ar kvadraciklu piedalītos ceļu satiksmē, tam obligāti ir jābūt reģistrētam. Ar nereģistrētu kvadraciklu ceļu satiksmē nedrīkst piedalīties. Ja kvadracikls ir nereģistrēts, tad to drīkst lietot tikai bezceļa apstākļos un līdz tai vietai, tas ir jānogādā ar piekabes vai kādu citu risinājumu. Galvenais, ka ar nereģistrētiem transportlīdzekļiem, arī kvadraciklu, ceļu satiksmē nedrīkst piedalīties.