Lasīšanai: 1 minūte

Papildu atvieglojumus ģimenēm ar bērniem piešķir pašvaldība

J
jautā:
23. jūlijā, 2024
Kristīna

Labdien! Mūsu ģimenē aug meita ar invaliditāti, un mums ir goda ģimenes karte. Otram bērnam (dēlam) nav invaliditātes. Pamatojoties uz goda ģimenes kartes priekšrocībām, vai dēlam var piešķirt 50% atlaidi pusdienām bērnudārzā?

A
atbild:
25. jūlijā, 2024
Lidija Dārziņa
LV portāls

Valsts atbalsta kopumā neietilpst šāda atlaide maksājumam. Dažādus papildu atvieglojumus un atbalstu ģimenēm ar bērniem piedāvā pašvaldības, un, ja tāds ir paredzēts, nosacījumi ir izklāstīti konkrētās pašvaldības saistošajos noteikumos. Tāpēc par to, vai dēlam piešķirs atlaidi pusdienām bērnudārzā, jāuzzina pašvaldībā.

Valsts atbalsta pasākumi un atlaižu katalogs ir pieejami tīmekļvietnē godagimene.lv.