Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

Atjaunot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības var tikai pēc lieguma termiņa beigām

J
jautā:
21. jūnijā, 2024
Endijs

Vai es pēc autovadītāja tiesību atņemšanas varu tās atgūt ātrāk? CSDD tīmekļvietnē bija norādīts, ka varēju gada laikā no notikuma brīža atgūt vadītāja apliecību, ja samaksāju sodu. Es to nezināju, nebiju informēts, tagad pamanīju, ka tā varēja. Vai var darīt kaut ko lietas labā, ja apņemos sodu samaksāt?

A
atbild:
03. jūlijā, 2024

Atjaunot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības ir iespējams tikai pēc lieguma termiņa beigām, un nav paredzēta kārtība tiesību atjaunošanai pirms noteiktā termiņa beigām.