Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pirmsskola

Vai sporta treneris var strādāt par sporta skolotāju pirmsskolā

J
jautā:
28. maijā, 2024
Liene

Vai par sporta skolotāju pirmsskolā var strādāt treneris ar B vai C kategorijas sertifikātu?

A
atbild:
10. jūnijā, 2024
Sarmis Mikuda
LV portāls

Ministru kabineta noteikumu Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” 5.5. punktā noteikts, ka par vispārējās izglītības pirmsskolas sporta skolotāju ir tiesīga strādāt persona, kurai ir pedagoģiskā izglītība un sporta skolotāja kvalifikācija.

Tātad, ja jūs esat ieguvusi sporta skolotāja kvalifikāciju, tad jums ir tiesības strādāt arī par sporta skolotāju pirmsskolā.

Sporta trenera sertifikāts šādas tiesības nedod.