Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

Par braukšanu reibumā atņemtas apliecības (tiesību) atjaunošana

J
jautā:
13. novembrī, 2023
Arno

Jautājums par B kategorijas un T1 tiesībām (mazais traktors). Gandrīz pirms gada es ar mazo traktortehniku nedaudz “iebuktēju” auto. Īpašnieks izsauca policiju, un manā izelpā bija 0,62 promiles. Uz vietas policija anulēja T1 tiesības, bet B kategorijas tiesības palika manā rīcībā. No policijas papildu informāciju neesmu saņēmis, arī apdrošinātāji pret mani nav vērsušies, lai gan pagājis gandrīz gads. Man uz gadu, ja pareizi sapratu, ir liegums braukt ar traktortehniku un auto. Vai man būs atkārtoti jākārto T1 un B kategorijas teorija un braukšana? Kur un kā es varu tikt skaidrībā par savu situāciju, ņemot vērā, ka drīz kopš negadījuma būs pagājis gads? Mācību esmu guvis.

A
atbild:
19. decembrī, 2023

Ieteicams vērsties tuvākajā CSDD, lai noskaidrotu par esošajiem liegumiem, iespējām atjaunot tiesības un kārtību, kādā tas pareizi darāms.