Lasīšanai: 1 minūte

Ja kaimiņš izmanto svešu autostāvvietu

J
jautā:
18. septembrī, 2023
Kristap

Labdien! Mājai ir pazemes autostāvvieta, un man pieder viena vieta (1/72). Tas ir ierakstīts zemesgrāmatā. Dažreiz tur savu auto novieto kaimiņi, mutiskie aizrādījumi nepalīdz. Ko darīt?

A
atbild:
10. oktobrī, 2023

Lai sniegtu jums precīzu atbildi, vispirms jāsaprot, kā tiek organizēta auto satiksme šajā autostāvvietā, vai ir uzstādītas kādas ceļa zīmes. Ņemot vērā, ka runa ir par slēgtu autostāvvietu, kurā iebraukt var tikai šīs stāvvietas īpašnieki, pirmšķietami secināms, ka trešās personas šādā stāvvietā iekļūt nevar. Jums būtu jāvēršas pašvaldības policijā, lai tiktu fiksēts administratīvais pārkāpums.

Tāpat jūs varat uzstādīt fiziskus šķēršļus (slēdzene vai kāds cits risinājums), lai citu auto jūsu stāvlaukumā novietot nebūtu iespējams.