Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Reģistri

Kā saņemt izziņu par iepriekšējās deklarētās dzīvesvietas adresi

J
jautā:
09. jūnijā, 2023
Raitis

Labdien! Nepieciešama izziņa ne tikai par aktuālo deklarēto adresi, bet arī par iepriekšējo, lai pierādītu deklarētās adreses maiņu. Redzu, ka ir iespējams saņemt izziņu tikai par aktuālo deklarēto adresi. Vai tā ir?

A
atbild:
15. jūnijā, 2023
Sarmis Mikuda
LV portāls

Gan aktuālo deklarētās dzīvesvietas adresi, gan arī iepriekšējās deklarētās adreses, kā arī citas ziņas par sevi, savu nepilngadīgo bērnu, aizgādnībā vai aizbildnībā esošu personu Fizisko personu reģistrā iespējams pārbaudīt, izmantojot portālā www.latvija.lv pieejamo Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes pakalpojumu “Mani dati Fizisko personu reģistrā”. Sīkāku informāciju skatīt šeit. Par izziņas saņemšanu no Fizisko personu reģistra jāveic valsts nodevas samaksa, ja uz ziņu pieprasītāju nav attiecināms atvieglojums vai atbrīvojums no valsts nodevas samaksas.