Lasīšanai: 1 minūte

Kur meklēt datus par darba stāžu līdz 1996. gadam

J
jautā:
15. maijā, 2023
Dina

Kur meklēt datus par darba stāžu līdz 1996. gadam, ja darba grāmatiņa palika uzņēmumā, kas tika likvidēts. Darba stāžs ir no 1979.gada.

A
atbild:
16. maijā, 2023
Lidija Dārziņa
LV portāls

Informāciju par darba gaitām varat meklēt arhīvā. Kārtība, kādā pieprasīt izziņu, paskaidrota Latvijas Nacionālā arhīva mājaslapā. Turpat ir pieejamas arī atbildes uz jautājumiem par situācijām informācijas saņemšanai.