Lasīšanai: 1 minūte

Parādniekam ir tiesības iepazīties ar izpildu lietas materiāliem

J
jautā:
03. maijā, 2023
Arvīds

Vai izpildu lietā, kur tiesa ir noteikusi solidāru parādu piedziņu, parādniekam ir tiesības saņemt konta izdruku no tiesu izpildītāja par veiktajām iemaksām Valsts kases depozīta kontā?

A
atbild:
16. maijā, 2023

Parādniekam ir tiesības vērsties klātienē pie tiesu izpildītāja un lūgt izskaidrot visus viņam neskaidros jautājumus par parāda piedziņu, kā arī iepazīties ar izpildu lietas materiāliem.

Tāpat parādnieks var lūgt izsniegt izziņu par summām, ko viņš ir iemaksājis parādsaistību dzēšanai izpildu lietā.