Lasīšanai: 1 minūte

Ieraksts zemesgrāmatā

J
jautā:
25. aprīlī, 2023
Helvijs

Labrīt! Kāpēc zemesgrāmatā ir ierakstīts miris cilvēks? Nomira opis, mamma un tante pieteicās mantojumam, mamma visu samaksāja un tika ierakstīta zemesgrāmatā, bet tante ne. Tur ir mirušā opja vārds.

A
atbild:
25. aprīlī, 2023
Rēzeknes tiesa
Gunārs Siliņš, priekšsēdētāja vietnieks

No jautājuma var saprast, ka māte ir nokārtojusi mantojumu un nostiprinājusi īpašuma tiesību uz savu daļu, bet tante vēl nav nostiprinājusi īpašuma tiesību zemesgrāmatā uz sava vārda, tāpēc atlikusī daļa ir opim.

Taču, lai iegūtu precīzāku informāciju, iesaku vērsties attiecīgajā zemesgrāmatas nodaļā.