Lasīšanai: 1 minūte

Jānoslēdz līgums par kopīpašuma izbeigšanu

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
08. jūnijā, 2022
Īpašnieks

Labdien! Ir nepieciešams sadalīt kopīpašumu (divi īpašnieki, katram 1/2 domājamā daļa: zemes gabals) divos atsevišķos kadastros. Ir skaidrs par iesniegumu pašvaldībai, uzmērīšanu utt. Bet jautājums: kā pēc tam šos jaunos kadastrus nostiprina zemesgrāmatā? Vai sanāks, ka jaunais kadastrs būs vienam no otra jānopērk? Kā tas notiek?

A
atbild:
14. jūnijā, 2022
Rēzeknes tiesa
Gunārs Siliņš, priekšsēdētāja vietnieks

Pusēm jānoslēdz līgums par kopīpašuma izbeigšanu, kas ir tiesiskais pamats nostiprinājuma lūgumam atdalīt un izveidot jaunu īpašumu.