Lasīšanai: 1 minūte

Jāveic izmaiņas zemesgrāmatu ierakstos

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
15. maijā, 2022
Olegs

Ja juridiskās personas īpašuma forma tika reorganizēta (piemēram, no SIA uz AS vai IK), vai ir nepieciešams par to informēt Zemesgrāmatu attiecībā uz uzņēmumam piederošajiem nekustamajiem īpašumiem, nosūtot reorganizācijas dokumentus no Uzņēmumu reģistra?

A
atbild:
20. maijā, 2022
Rēzeknes tiesa
Gunārs Siliņš, priekšsēdētāja vietnieks

Uzņēmējam noteikti vajadzētu veikt arī izmaiņas zemesgrāmatu ierakstos, jo automātiski tas nenotiek. Bet, pilnveidojot Uzņēmumu reģistra un zemesgrāmatu sadarbību, par to ir jādomā.