Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Nodokļi

Kad atmaksā pārmaksāto nodokli par deklarētajiem attaisnotajiem izdevumiem

J
jautā:
19. aprīlī, 2023
Līvija

Vai iesniegtie čeki tiks atmaksāti šogad?

A
atbild:
02. maijā, 2023
Lidija Dārziņa
LV portāls

Ja ir iesniegta gada ienākumu deklarācija, norādot attaisnotos izdevumus par ārstniecību un/vai izglītību, pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli Valsts ieņēmumu dienests atmaksā trīs mēnešu laikā no deklarācijas saņemšanas dienas.