Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Cik balsu ir pašvaldībai

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
15. aprīlī, 2023
Viktorija

Labdien! Daudzdzīvokļu māja, 12 dzīvokļi. 6 dzīvokļi ir privatizēti, 6 pieder pašvaldībai. Cik balsu lēmumu pieņemšanā ir pašvaldībai? Vai pašvaldībai pieder viena balss par sešiem dzīvokļiem kopā vai par katru dzīvokli atsevišķi? Jau iepriekš pateicos par sniegto atbildi!

A
atbild:
20. aprīlī, 2023
Inese Helmane
LV portāls

Dzīvokļa īpašuma likuma 17. pants nosaka: “Pieņemot dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu, katram dzīvokļa īpašniekam ir tik balsu, cik dzīvokļu īpašumu viņam pieder.”