TĒMA: Pirmsskola

Pašvaldības līdzfinansējumu bērnu uzraudzības pakalpojumam ir iespējams saglabāt

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
04. februārī, 2023
Gunita

Labdien! Šobrīd bērns (1,9 gadi) apmeklē mājdārziņu un saņem Rīgas pašvaldības līdzfinansējumu. 2023. gada septembrī būs jāuzsāk apmeklēt pašvaldības bērnudārzs. Ja pašvaldības bērnudārza apmeklējuma uzsākšanas gadu maina, piemēram, uz 2024. gadu, vai līdzfinansējums mājdārziņam tiek zaudēts?

A
atbild:
17. februārī, 2023
Rīgas dome
Izglītības, kultūras un sporta departaments
Sarmis Mikuda
LV portāls

Bērnu uzraudzības pakalpojuma līdzfinansējuma saņemšanu reglamentē Rīgas domes saistošie noteikumi Nr. 204 “Kārtība, kādā Rīgas pilsētas pašvaldība nodrošina līdzfinansējumu privātam bērnu uzraudzības pakalpojumam”. Tajos noteikts, ka šis līdzfinansējums paredzēts tiem bērniem, kuri vēlamajā laikā netiek uzņemti pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē (PPII). Ja nav saņemts uzaicinājums no PPII, jūs varat mainīt vēlamo PPII apmeklēšanas uzsākšanas datumu portālā www.latvija.gov.lv. Ja nav aktīva pieteikuma ar pagātnes datumu uz PPII, līdzfinansējums tiek zaudēts ar nākamo darba dienu.