Lasīšanai: 1 minūte

Par parādnieka mantas pārdošanu maksātnespējas procesā

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
09. janvārī, 2023
cilvēks

Ir parādi, un maksātnespējas procesā tiek tirgots mans īpašums, bet ar mani ir sazinājies cilvēks, kurš gatavs nomaksāt manus parādus, par to pretī saņemot/nopērkot izsolīto īpašumu. Kā rīkoties un kur vērsties, lai to varētu īstenot? Tādējādi man vairs nebūtu parādu, jo tiktu nomaksāti visi kreditoru prasījumi. Paldies!

A
atbild:
27. janvārī, 2023

Ja nekustamais īpašums maksātnespējas procesā ir izlikts pārdošanai publiskā izsolē, tad jebkura persona, kura vēlas konkrēto nekustamo īpašumu iegādāties, saskaņā ar izsoles noteikumiem var piedalīties izsolē.

Bet vispārējā gadījumā parādnieka mantas pārdošanu nodrošina administrators, ievērojot mantas pārdošanas plānu un Maksātnespējas likuma regulējumu. Aicinu vērsties pie jūsu maksātnespējas procesa administratora.