Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Kas jādara, lai saņemtu piekļuvi mājas lietai

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
05. septembrī, 2022
Sandra

Labdien! Kas jādara mājas pārvaldniekam, lai iegūtu pieeju pārvaldāmās mājas lietai BIS sistēmā? Esam reģistrējušies BIS, bet ir redzama atzīme, ka nav tiesību piekļūt šai lietai.

A
atbild:
06. septembrī, 2022
Būvniecības valsts kontroles birojs
Elīna Balgalve, Sabiedrisko attiecību sektora sabiedrisko attiecību speciāliste

Lai saņemtu piekļuvi mājas lietai, pārvaldniekam jāveic šādi soļi:

  • jāreģistrējas dzīvojamo māju pārvaldnieku reģistrā;
  • atbildīgajam darbiniekam jābūt atbilstošai kvalifikācijai;
  • jāiesniedz līguma par dzīvojamās mājas pārvaldīšanu kopija.

Pēc iesnieguma izskatīšanas un reģistrēšanas reģistrā pārvaldnieks saņems piekļuvi mājas lietai.