Lasīšanai: 1 minūte

Vai atbalstu mājsaimniecībai var prasīt par vairākiem apkures veidiem

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
02. septembrī, 2022
Ainārs

Vai atbalsts mājsaimniecībām apkures sezonas izdevumu daļējai kompensācijai ir iespējams vairākiem apkures veidiem, piemēram, ja mājās ir gāzes apkure un arī krāsniņa, kura ziemā tiek kurināta ar malku?

A
atbild:
13. oktobrī, 2022
Ekonomikas ministrija
Sabiedrisko attiecību nodaļa

Atbalsts mājsaimniecībām apkures sezonas izdevumu daļējai kompensācijai ir pieejams vairākiem atbalsta (kurināmā) veidiem. Par katru atbalsta veidu jāiesniedz atsevišķs iesniegums, bet ne biežāk kā vienu reizi mēnesī.