Lasīšanai: 1 minūte

Pie kura apdrošinātāja vērsties, ja noticis ceļu satiksmes negadījums

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
18. augustā, 2022
A.J

Labdien. Esmu cietusī. Notika avārija, manai mašīnai visa kreisā puse ir noskrāpēta un deformēta. Vai ir iespēja no vainīgā piedzīt kompensāciju?

A
atbild:
24. augustā, 2022
Sandis Zellis
jurists

Atbilstoši Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas likumam jums ir jāvēršas pie attiecīgā apdrošinātāja, kurš apdrošinājis zaudējumu nodarījušā transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesisko atbildību.

Ja zaudējumus nodarījušā transportlīdzekļa īpašnieks nav veicis transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesisko atbildību (iegādājies OCTA polisi), jums ir jāvēršas Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojā, lūdzot izmaksāt atlīdzību no garantijas fonda.