Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Kā apmaksājama fasādes krāsošana

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
17. jūnijā, 2022
Linda

Kā pareizi apmaksājama mājas fasādes renovācija/krāsošana: rēķinot uz dzīvokļu skaitu vai dalot uz katra dzīvokļa kvadratūru?

A
atbild:
21. jūnijā, 2022
Inese Helmane
LV portāls

Ja šī darbība ir saistīta ar obligāti veicamo dzīvojamās mājas pārvaldīšanas darbību veikšanu, tad izdevumi sedzami atbilstoši dzīvokļa īpašumā ietilpstošās kopīpašuma domājamās daļas apmēram (Dzīvokļa īpašuma likuma 13. panta 1. daļa).