Lasīšanai: 1 minūte

Vai ir tiesības iepazīties ar savu pensijas lietu

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
15. jūnijā, 2022
Алексей, 67 лет.

Vai pensionāram ir tiesības iepazīties ar savu pensijas lietu? (Tulkots no: Имеет ли право пенсионер ознакомиться со своим Пенсионным Делом?)

A
atbild:
17. jūnijā, 2022
Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra
Ilze Andersone, direktores vietniece

Ar personas lietā esošajiem dokumentiem personas, kuras izmanto e-rīkus, var iepazīties, nosūtot uz e-pastu pasts@vsaa.gov.lv pieprasījumu, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu, un pēc tam saņemt lietas dokumentu kopiju.

Ja persona neizmanto e-rīkus, tad ar lietas dokumentiem var iepazīties:

  • nosūtot pa pastu pieprasījumu jebkurai Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) nodaļai un saņemt personas lietā esošu dokumentu kopiju uz pieprasījumā norādīto adresi;
  • piesakot klātienes apmeklējumu, norādot tā mērķi, un doties uz jebkuru VSAA Klientu apkalpošanas centru.