Lasīšanai: 1 minūte

Medicīniskās izziņas derīguma termiņš

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
19. aprīlī, 2022
Peteris

Kāds ir manas medicīniskas izziņas derīguma termiņš?

A
atbild:
26. maijā, 2022

Tā kā jautājumā nav norādīts, par kādas medicīniskās izziņas derīguma termiņu ir runa, nav iespējams sniegt kvalificētu atbildi ar norādi uz tiesību aktu, kas to pamatotu.

Ja jautājumā ir domātas ziņas par transportlīdzekļa vadītāja medicīniskās izziņas derīguma termiņu, to var atrast CSDD e-pakalpojumos: reģistrētiem lietotājiem jāievada sava e-pasta adrese un parole; jāautorizējas ar internetbankas, personas apliecības (eID kartes) vai eParaksta palīdzību, izmantojot portālu latvija.lv.

Reģistrējoties sadaļā “Vadītāja dokumenti”, var redzēt gan vadītāja apliecības, gan medicīniskās izziņas derīguma termiņu.

Vēršam uzmanību, ka tos var izmantot tikai CSDD sistēmā reģistrēti lietotāji.