Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Reģistri

Aktuālais uzturlīdzekļu parāda apmērs ir jāprasa tiesu izpildītājam

J
jautā:
04. janvārī, 2022
Aleksandrs

Maksāju daudzus gadus uzturlīdzekļu parādu ar zvērinātu tiesu izpildītāja starpniecību, pēdējo pusgadu nebija iespējas turpināt maksāt. Kā var tiešsaistē apskatīt savu aktuālo parādu?

A
atbild:
10. janvārī, 2022

Tiesu administrācijas pakalpojums “Manas izpildu lietas” pieejams elektronisko izsoļu vietnē reģistrētam lietotājam sadaļā “Citi pakalpojumi”, un tas bez maksas piedāvā informāciju no Izpildu lietu reģistra, bet uzturlīdzekļu piedziņas lietās, prasības nodrošinājuma lietās un lietās, kurās nav jānorāda piedziņas summas, netiek uzrādīta informācija par aktuālo parāda apmēru, tādēļ jums ir nepieciešams sazināties ar zvērinātu tiesu izpildītāju, kura lietvedībā ir jūsu uzturlīdzekļu parāda piedziņas lieta.

Šeit ir pieejama zvērinātu tiesu izpildītāju kontaktinformācija.