Lasīšanai: 1 minūte

Kā reģistrēt nopirktu transportlīdzekli “bez dokumentiem”

J
jautā:
19. decembrī, 2021
Matīss

Vēlos iegādāties 1963. gada motociklu restaurācijai, bet transportlīdzeklim nav dokumentu. Vai ir iespēja to reģistrēt CSDD, lai saņemtu jaunu numuru un apliecību?

A
atbild:
06. janvārī, 2022
Signe Laizāne
LV portāls

Noteikti pirms transportlīdzekļa iegādes ieteicams sazināties ar CSDD un noskaidrot, kādi dokumenti būs nepieciešami konkrētā transportlīdzekļa reģistrācijai, vai tos būs iespējams sagādāt, vai konkrētā transportlīdzekļa reģistrācija būs iespējama un ar kādiem riskiem varat sastapties, iegādājoties transportlīdzekli bez dokumentiem un apliecinājuma, ka pārdevējs patiešām ir transportlīdzekļa īpašnieks.