Lasīšanai: 1 minūte

Augstskolas pašas nosaka epidemioloģiskās drošības pasākumus

J
jautā:
14. novembrī, 2021
Kitija

Labdien! Vai no 15. novembra augstskolās ir pieļaujama kursu pārklāšanās, vai arī klašu/kursu nepārklāšanās noteikums attiecas tikai uz vispārējās izglītības iestādēm?

A
atbild:
17. novembrī, 2021

Augstskolas kā autonomas iestādes pašas ir tiesīgas noteikt epidemioloģiskās drošības prasības izglītības iestādē. Tātad prasība par kursu pārklāšanās pieļaujamību pēc 15. novembra ir atkarīga no katras konkrētās augstskolas nostājas šajā jautājumā.

Augstskolās un koledžās klātienē studiju procesā piedalās, tiek nodarbinātas un sniedz pakalpojumus tikai personas ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, to paredz Ministru kabineta noteikumi Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.