Lasīšanai: 1 minūte

Kur var sūdzēties par būvvaldi

J
jautā:
01. oktobrī, 2021
Vikija

Labdien! Dzīvoju mazpilsētā. Šobrīd ir izveidojies konflikts ar būvvaldi. Vai ir kāda instance, kura pārrauga būvvaldes darbu un kurai var sūdzēties par būvvaldes darbinieku patvaļu?

A
atbild:
11. oktobrī, 2021
Inese Helmane
LV portāls

Būvvalde ir institūcija, kas atrodas pašvaldības pārraudzībā. Līdz ar to par būvvaldes darbu varat sūdzēties vietējā pašvaldībā.