Lasīšanai: 1 minūte

Ja veikalā vēlas pārdot zīmola preces

J
jautā:
23. augustā, 2021
Diāna

Labdien! Vēlos atvērt savu veikalu, kurā tiks pārdotas zīmola preces. Preces plānoju iepirkt tieši no zīmola veikala Eiropā. Vai man ir nepieciešama atļauja no paša zīmola, lai es varētu pārdot tālāk preci savā veikalā? Un kādi dokumenti papildus ir nepieciešami, lai realizētu zīmola preču pārdošanu?

A
atbild:
13. septembrī, 2021
Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija
Indra Dogādova, zvērināta advokāte

Šādos gadījumos atļauja parasti nav nepieciešams saņemt, ja pārdod preces savā veikalā. Jautājumā par atbilstošu dokumentāciju ieteiktu vērsties pie jurista vai zvērināta advokāta.