Lasīšanai: 1 minūte

Uzturlīdzekļus var maksāt arī pa daļām

J
jautā:
21. jūlijā, 2021
Karina

Labdien! Vai uzturlīdzekļus tēvs var maksāt pa daļām, piemēram, katru dienu pa kādai summai? Vai arī jāmaksā reizi mēnesī visa summa? Viņš vēlas maksāt katru otro dienu pa kādai mazai summai.

A
atbild:
03. augustā, 2021

Likums neparedz pienākumu izmaksāt uzturlīdzekļus vienā maksājumā.

Pusēm ir jāvienojas par konkrētu uzturlīdzekļu izmaksu pa dienām viena mēneša ietvaros, un uzturlīdzekļu summa nevar būt mazāka par valstī noteiktajiem minimālajiem uzturlīdzekļiem.