Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pensijas

Kad varēs doties pensijā

J
jautā:
02. maijā, 2021
Dina

Esmu dzimis 1969. gadā. Kad varu doties pensijā?

A
atbild:
07. maijā, 2021
Lidija Dārziņa
LV portāls

Vecuma pensijas piešķiršanai noteiktais vecums no 2014. gada 1. janvāra katru gadu tiek paaugstināts par trīs mēnešiem līdz no 2025. gada 1. janvāra tas būs 65 gadi. Tā noteikts likumā “Par valsts pensijām”.

Tātad saskaņā ar pašreiz likumā paredzēto 1969. gadā dzimušie pensionēties varēs 65 gadu vecumā pēc 13 gadiem.