Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Veselība

Kā iegūt informāciju par veselības apdrošināšanas polises pakalpojumiem

J
jautā:
09. februārī, 2021
Tatjana

Kā var uzzināt, kādus medicīnas pakalpojumus sedz darba devēja izsniegtā apdrošināšanas polise?

A
atbild:
16. februārī, 2021
Zaida Kalniņa
LV portāls

Apdrošināšanas polisi izsniedz konkrēta apdrošināšanas kompānija, un konkrētas polises pakalpojumu grozs ir pieejams apdrošināšanas kompānijas mājaslapā. Polises turētājs, autorizējoties un ievadot polises numuru, var uzzināt nepieciešamo informāciju.

Kā klients jūs varat vērsties apdrošināšanas kompānijā, arī piezvanot un lūdzot sniegt jums informāciju.

Izsniedzot polisi, tai komplektā parasti tiek piešķirts buklets, lietošanas instrukcija, kurā tostarp norādīti sniegtie pakalpojumi.

Arī vēršoties medicīnas iestādē pēc pakalpojuma un uzrādot polisi, iestādes darbinieks to autorizēs un noskaidros, vai konkrētais pakalpojums tiek apmaksāts pilnībā, daļēji vai nemaz.