Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Veselība

Vai bērnudārzā var strādāt darbinieks ar epilepsiju

J
jautā:
12. novembrī, 2020
Armīns

Labdien! Vai bērnudārzā var pieņemt darbā cilvēku ar epilepsiju? Ja var, vai ir jābūt kādām rekomendācijām, izziņām? Vai arī par to atbild ģimenes ārsts, kurš veic novērošanu? Paldies!

A
atbild:
11. decembrī, 2020

Profesionālās darbības nosacījumi epidemioloģiskās drošības garantēšanai noteikti Epidemioloģiskās drošības likuma 34. pantā: aizliegts nodarbināt, ja radušās aizdomas par personas inficēšanos ar infekcijas slimību. Pirms darba uzsākšanas darbiniekam jāveic obligātā veselības pārbaude, kuras laikā tiek pieņemts lēmums, vai darbinieks var vai nevar strādāt attiecīgajā amatā.