Lasīšanai: 1 minūte

Kur var iepazīties ar pašvaldības apstiprinātajiem būvprojektiem

J
jautā:
04. novembrī, 2020
Zane

Kur iedzīvotāji var apskatīties pašvaldību apstiprinātos būvprojektus attiecībā uz publiski pieejamām būvēm (piemēram, ielu pārbūve)?

A
atbild:
05. novembrī, 2020
Inese Helmane
LV portāls
Būvniecības valsts kontroles birojs
Elīna Balgalve, Sabiedrisko attiecību sektora sabiedrisko attiecību speciāliste

Informācija par būvniecības iecerēm atrodama Būvniecības valsts kontroles biroja uzturētajā būvniecības informācijas sistēmā (BIS).

Lai noskaidrotu jautājumus par konkrētu objektu būvprojektu pieejamību, aicinām vērsties teritoriālajā būvvaldē.

Jāpiebilst, ka no 2019. gada 1. oktobra būvniecības informācijas sistēmā elektroniski nodrošināta visas būvniecības dokumentācijas aprite, līdz ar to process kļuvis pilnībā digitāls. Vairāk par BIS iespējām var uzzināt publikācijā “Būvniecības process kļuvis pilnībā digitāls”.