Lasīšanai: 1 minūte

Vai darba attiecību pārtraukšanas dienā ir jāstrādā

J
jautā:
01. oktobrī, 2020
Laila

Labdien! Ir vienošanās ar darba devēju par darba attiecību pārtraukšanu no 1. oktobra. Vai 1. oktobris ir darba diena?

A
atbild:
08. oktobrī, 2020
Valsts darba inspekcija
Dace Stivriņa, Darba tiesību nodaļas Konsultatīvā centra vadītāja

Darba likuma normas nenosaka, vai darba tiesisko attiecību pārtraukšanas dienā ir jāveic darbs vai nav. Lai nerastos domstarpības, par šo jautājumu jums jāvienojas ar darba devēju.

Ja atbilstoši jūsu noslēgtā darba līguma noteikumiem darba tiesisko attiecību pārtraukšanas diena ir jūsu darba diena, tad jums būtu jāierodas darbā un jāveic darba pienākumi.