Lasīšanai: 1 minūte

Zemes nomas līgums ar pašvaldību

J
jautā:
12. augustā, 2020
Ivita

Manam tēvam bija noslēgts līgums par zemes nomu ar pašvaldību, bet viņš nomira. Vai pašvaldība var pieprasīt turpināt maksāt nomas maksu par zemi, balstoties uz nomirušas personas datiem un nepārslēdzot līgumu ar mani kā mantinieku?

A
atbild:
20. augustā, 2020
Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija
Artūrs Lielgalvis, zvērināts advokāts

Ja persona ir mirusi, nomas līgumu ir jāpārslēdz ar personu, kas turpinās pildīt noslēgtā līguma noteikumus.