Lasīšanai: 1 minūte

No Uzturlīdzekļu garantijas fonda izmaksātos uzturlīdzekļus piedzen no vecāka, kas šos uzturlīdzekļus nemaksā

J
jautā:
04. jūlijā, 2020
Edgars

Mans tēvs nemaksā alimentus, to dara valsts, vai, kad izaugšu, man būs jāatmaksā nauda valstij?

A
atbild:
07. jūlijā, 2020

Ja jūs saņemat uzturlīdzekļus no Uzturlīdzekļu garantijas fonda administrācijas, izmaksātie uzturlīdzekļi tiek piedzīti no jūsu tēva kā no parādnieka saskaņā ar Uzturlīdzekļu garantijas fonda likuma 5. panta otrās daļas 1. punktu.