Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Kā bērnam rīkoties, ja pie vecākiem regulāri viesojas persona, kas izraisa konfliktus

J
jautā:
14. aprīlī, 2020
Roberts

Nevēlos redzēt kādu personu mājās, kas it kā atnāk ciemos, bet rodas konflikta situācijas. Kur vērsties? Vecāki nereaģē stingri, un šī persona dažreiz parādās. Vai šai personai var liegt ierasties konkrētajā adresē?

A
atbild:
27. aprīlī, 2020

Ja Jūs esat nepilngadīga persona (t. i., neesat sasniedzis 18 gadu vecumu) un dzīvojat savu vecāku īpašumā un kādas konkrētas personas viesošanās dēļ rodas konflikta situācijas, Jums ir tiesības vērsties Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijā.