Lasīšanai: 1 minūte

Vai dzīvokli var pārdot attālināti

J
jautā:
10. aprīlī, 2020
Māris

Labdien! Vai šajos apstākļos ir iespējams pārdot dzīvokli attālināti? Pircējs dzīvo Norvēģijā, bet pārdevējs – Latvijā. Paldies!

A
atbild:
08. jūnijā, 2020
Latvijas notārs
Iluta Sauliete, zvērināta notāre

Jā, arī šajā laikā ir iespējams pārdot dzīvokli attālināti. Latvijas zvērināti notāri nodrošina iespēju saņemt jebkuru notariālo pakalpojumu, piesakot attālināto vizīti pie Jūsu izvēlēta notāra vietnē www.latvijasnotars.lv. Lai nokārtotu dzīvokļa pārdošanas darījumu, būs nepieciešams elektroniskais paraksts gan pircējam, gan pārdevējam, dators ar stabilu interneta pieslēgumu, kameru un mikrofonu. Sīkāka informācija pieejama vietnē www.latvijasnotars.lv sadaļā “Videokonference”.