Lasīšanai: 1 minūte

Kompensācija par zemesgabalu

J
jautā:
13. novembrī, 2019
Georgs Veraljevs

Labdien! Vai varam dabūt kompensāciju par zemesgabalu, kas atrodas zem K. Ulmaņa gaisa pārvada? 1967. gadā māja tika nojaukta sakarā ar pārvada celtniecību. Par zemesgabalu (1863 m2) nekādas kompensācijas nebija. Paldies! Visu labu!

A
atbild:
15. novembrī, 2019
Rīgas dome
Īpašuma departaments

Labdien! Jautājums attiecināms uz privāto tiesību jomu. Konkrētas atbildes saņemšanai interesentam ar iesniegumu jāvēršas Rīgas domes Īpašuma departamentā (Riharda Vāgnera ielā 5, Rīgā, LV-1050, e-pasts: di@riga.lv), iesniegumā norādot zemes vienības, par kurām vēlas saņemt kompensāciju, grupu, grunti vai kadastra apzīmējumu.