Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pensijas

Ja kavējas pensija, jāsazinās ar piegādātāju vai izmaksātāju

J
jautā:
18. oktobrī, 2019
Nelliia

Neesmu saņēmusi pensiju par oktobri. Kāpēc?

A
atbild:
21. oktobrī, 2019
Lidija Dārziņa
LV portāls

Ja neesat saņēmusi pensiju tajās dienās, kad ir Jūsu pensijas izmaksas datums, jāsazinās vai nu ar savu pensijas piegādātāju (pastu, kredītiestādi), vai ar Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru. VSAA mājaslapā ir norādītas saziņas iespējas: tālruņa numurs, nodaļu darba laiks un e-pasta adrese.