Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Finanses

Kredītiestādes likvidācijas sekas

J
jautā:
16. augustā, 2019
Milēna

Labdien! Rakstu saistībā ar “PNB bankas” situāciju. Šajā bankā man ir kredītkarte, kas tika izsniegta vēl “Lateko” un “Norvik” bankas laikā. Kredītkartei ir piesaistīts tā saucamais overdrafts, kuru man bija iespēja katru mēnesi atmaksāt un atkal izlietot. Šobrīd sanāk, ka esmu bankai parādā. Kam man tagad ir jāatmaksā parāda summa? Vai man ir jāgaida, kamēr ar mani sazināsies saistību pārņēmējs? Paldies!

A
atbild:
22. augustā, 2019

Kā telefonsarunā paskaidroja Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) pārstāve, tuvākajās dienās tiks atvērts speciāls norēķinu konts, kurā aizņēmēji varēs ieskaitīt maksājumus atbilstoši noslēgtajiem līgumiem. Tādējādi aicinām Jūs sekot līdzi aktuālajai informācijai A/S “PNB banka” un FKTK mājaslapā. Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar FKTK pārstāvjiem.