Lasīšanai: 1 minūte

Pārsūdzība par auto vadīšanu reibumā

J
jautā:
24. oktobrī, 2010
Rita

Labdien! Kādi ir jaunākie grozījumi par lēmumu pārsūdzēšanu par autotransporta vadīšanu alkohola reibumā?

A
atbild:
28. oktobrī, 2010

Normatīvajos aktos, kas nosaka administratīvo sodu piemērošanu par auto vadīšanu reibumā, jaunu grozījumu nav, informē Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja vecākais inspektors Aigars Bērziņš.

Pārsūdzības iespējas, ko var izmantot par braukšanu reibumā administratīvi sodīts transportlīdzekļa vadītājs, ir norādītas attiecīgā administratīvā pārkāpuma protokolā.