Lasīšanai: 1 minūte

Dokumenti pedagogu sociālā atbalsta piešķiršanai jāiesniedz pašvaldībā

J
jautā:
20. jūnijā, 2019
Viktorija

Pašlaik strādāju Rīgas Sanatorijas internātpamatskolā, kura ar šī gada 31. jūliju tiek likvidēta. No 1. augusta man paliek nepilni 3 mēneši līdz pensijai. Saskaņā ar Ministru kabineta (MK) 17.04. 2018. noteikumiem Nr. 216 “Kārtība, kādā piešķir un administrē valsts sociālo atbalstu pedagogiem” man ir tiesības saņemt valsts sociālo atbalstu līdz sešu mēnešu vidējās izpeļņas apmēram. Kur konkrēti man jāiesniedz dokumenti sociālā atbalsta saņemšanai?

A
atbild:
27. jūnijā, 2019
Rīgas dome
Dzintra Āboliņa, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja vietniece

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta speciālisti informē, ka sociālā atbalsta procedūru nosaka 2018. gada 17. aprīļa Ministru kabineta noteikumi Nr. 216 “Kārtība, kādā piešķir un administrē valsts sociālo atbalstu pedagogiem”.

Iesniegums jāiesniedz Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā (iesniedzamie dokumenti ir norādīti minēto MK noteikumu 4. punktā).