TĒMA: Mājoklis

No divām iespējām jāizvēlas svarīgākā

J
jautā:
06. jūnijā, 2019
Vita

Labdien! Pirms dažām dienām mainīju dzīvesvietu – iepriekšējā dzīvesvietā ir atlicis samaksāt par komunālo rēķinu, bet mājas īpašniece pieprasa, lai tiek samaksāti 100 eiro par duškabīnes, dīvāna un krēslu izvešanu, jo viņai ir papildu izdevumi par lielā konteinera pasūtīšanu. Ja es nesamaksāšu par šo pakalpojumu, īpašniece neatdos pasta sūtījumus, kuri tiek piegādāti vēl uz veco adresi. Kā rīkoties šādā situācijā?

A
atbild:
20. jūnijā, 2019

Jautājums liek domāt, ka iepriekšējā savstarpējā saziņā starp dzīvokļa īrnieci un izīrētāju ir bijušas nepilnības: kaut kas līdz galam nav noskaidrots un norunāts. Šajā gadījumā bijušajai dzīvokļa īrniecei ir jāsaprot, kas ir svarīgāk – samaksāt dzīvokļa saimnieces pieprasīto atlīdzību par papildu izdevumiem vai saņemt pasta sūtījumus. Turklāt jebkurā brīdī iespējams ātri nomainīt deklarēto dzīvesvietu un saņemt sūtījumus jaunajā adresē.