Lasīšanai: 1 minūte

Kā uzzināt, vai persona nav uzturlīdzekļu parādnieks

J
jautā:
10. maijā, 2019
Artis

Labdien! Jautājums tāds: kādā iestādē jāvēršas, uz kādiem telefona numuriem man jāzvana, lai pārbaudītu, ka bērna tēvu, kas alimentus maksā labprātīgi, bērna māte nav iesniegusi oficiāli alimentos un neslēpj to no bērna tēva?

A
atbild:
05. jūnijā, 2019
Edīte Brikmane
LV portāls

Ja persona ir izpildījusi likumā noteikto pienākumu būt sasniedzamai savā deklarētajā dzīvesvietas adresē tiesiskajai saziņai ar valsti, šādai situācijai nevajadzētu izveidoties.

Ziņas par to, vai personas vietā šobrīd tiek izmaksāti uzturlīdzekļi no Uzturlīdzekļu garantiju fonda, ir pieejamas portālā www.latvija.lv, izmantojot e-pakalpojumu Informācija par uzturlīdzekļu parādu.