Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Finanses

Fiziska persona nodokļus maksā no saviem ienākumiem

J
jautā:
07. decembrī, 2018
Rihards

Vēlos savus privātos līdzekļus ieskaitīt uzņēmuma kontā. Vai šajā gadījumā tiek piemēroti kādi nodokļi?

A
atbild:
02. janvārī, 2019
Lidija Dārziņa
LV portāls

Fiziskai personai nodokļi jāmaksā no gūtajiem ienākumiem.

Kas attiecas uz privāto līdzekļu pārskaitīšanu uzņēmumam, jārēķinās ar varbūtību, ka kredītiestāde darījumam var pievērst uzmanību (veikt klienta papildu izpēti, ziņot kontrolējošām institūcijām) saistībā ar kredītiestādēm noteiktajiem pienākumiem, kas ir detalizēti uzskaitīti un paskaidroti Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumā.